Hromadná správa

Spravujte svoje Apple zariadenia bezpečne a jednoducho.

MacBook Air

Moderný spôsob spravovania zariadení

Začnite spravovať zariadenia hromadne a zjednodušte spôsob akým sa staráte o firemné IT. Implementácia tohto riešenia Vám tak naviac zaistí potrebnú bezpečnosť. A vďaka nižším nákladom na podporu, úšetríte s každým nasadeným zariadením.

Zero Touch nasadenie

Koncový užívateľ, ktorý dostal nové zariadenie, si ho vybalí, spustí a počká, až sa nastaví všetko potrebné. Všetko bez nutnosti, aby prešlo IT oddelením firmy.

Zero Touch nasadenie
Apple Business Manager
Apple Business Manager

Zaregistrujte svoju firmu do bezplatného webového portálu a vstúpte do sveta hromadnej správy. Spoločne so zvoleným MDM riešením automaticky nasadzujete zariadenia, distribuujete obsah alebo vytvárate firemné Apple ID.

Automatická registrácia zariadení
Automatická registrácia zariadení

Zautomatizujte celý proces registrácie zariadení a zjednodušte tak ich počiatočné nastavenie. Registráciu zariadení do MDM môžete naviac uzamknúť.

Jednoduchá integrácia
Jednoduchá integrácia

Pokiaľ používate cloudovú službu Azure Active Directory, môžete naviac jednoducho začať používať federáciu užívateľov. A vďaka MDM riešeniu si jednoducho nakonfigurujete kľúčové služby infraštruktúry, ako napríklad virtuálne plochy, nástroje pre e-mail a kalendár, bezdrôtové siete, rôzne VPN riešenia alebo Single sign-on.