Podnikajte vždy s najmodernejšími technológiami. 
Buďte smart.

Ste živnostník alebo vlastníte obchodnú spoločnosť? Chcete mať k dispozícii vždy tú najmodernejšiu techniku a naplno ju využívať spolu s prídavnými asistenčnými službami a dokonalým poistením? Pre vás je tu Smart Leasing™ od iStores. V dobe rýchleho napredovania technológií vás zbavíme starostí čo s použitou technikou.
 

Dokonalé spojenie hardvéru a softvéru Apple prináša do sféry biznisu úplne novú skúsenosť. Komplexná bezpečnosť, jednoduchosť, škálovateľnosť a výkonná platforma pre aplikácie sú tým najlepším riešením pre firemné použitie. Intuitívny dizajn operačného systému v spojení s úžasným hardvérom zabezpečujú neuveriteľnú jednoduchosť ovládania a používania. 

Kde je možné získať Apple zariadenia na Smart Leasing

Naši experti v predajniach iStores sú pripravení odpovedať na vaše otázky a uzavrieť s vami Smart Leasing™ zmluvu na iPhone, iPad alebo Mac. Nájdete nás v nákupných centrách Nivy, Avion a VIVO! v Bratislave, City Arena v Trnave, Mlyny a Promenáda v Nitre, Europa v Banskej Bystrici, Forum v Poprade, Eperia a Novum v Prešove a Aupark v Košiciach.

 

Ku každému nákupu zákazník získa voucher.

        Typy voucherov:

 • iPhone
  • Sklo a nalepenie zdarma v hodnote 25 €
  • Zľava 10% na originál Apple príslušenstvo
  • Zľava 15% na ostatné príslušenstvo
  • Jedna 30-minútová servisná konzultácia
 • iPad
  • Zľava 10% na originál Apple príslušenstvo
  • Zľava 15% na ostatné príslušenstvo
  • Jedna 30 - minútová servisná konzultácia
 • Mac
  • Zľava 10% na originál Apple príslušenstvo
  • Zľava 15% na ostatné príslušenstvo
  • Jedna 60-minútová servisná konzultácia

Najčastejšie otázky

Pre koho je program Smart Leasing určený?

Program Smart Leasing je určený pre všetky právnické osoby (firmy a podnikatelia) a fyzické osoby (živnostníci) s IČO, pričom nie je potrebné byť platcom DPH. V tom prípade si ale nemôžete uplatniť odpočet DPH. Žiadateľ musí byť registrovaný dlhšie ako 2 roky. 

 

Môžem si zobrať Apple zariadenie cez program Smart Leasing aj ako súkromná osoba (spotrebiteľ)?

Žiaľ nie, obchodné podmienky nášho finančného partnera pre tento program to nedovoľujú. Pre spotrebiteľov tu máme iné možnosti predaja na splátky.

Ako to celé funguje?

Žiadosť o Smart Leasing podlieha schváleniu našej partnerskej finančnej inštitúcie. Stačí nám k tomu vedieť názov vašej spoločnosti, IČO a presné počty a typy zariadení o aké máte záujem. Údaje vyplňte v predajni alebo cez online formulár "Žiadosť o Smart Leasing" k dispozícii vyššie. Po schváleni žiadosti vás budeme ihneď kontaktovať. Na podpis zmluvy a prevzatie predmetu Smart Leasingu je potrebné, aby prišla osoba oprávnená konať za spoločnosť. Doklady, ktoré budete potrebovať, sú Občiansky preukaz a Výpis z Obchodného registra použiteľný na právne účely, nie starší ako 6 mesiacov. Ak máte záujem o zariadenia v celkovej výške nad 7500 € bez DPH, bude potrebná aj účtovnú uzávierka za posledné dva roky.

Sú s programom Smart Leasing spojené nejaké ďalšie poplatky?

Nie sú tam už žiadne iné poplatky. Iba mesačný poplatok.

Na aké obdobie sa uzatvára lízingová zmluva?

Zmluva sa uzatvára na obdobie 12 mesiacov na zariadenia iPhone a 24 mesiacov na zariadenia iPad a Mac.

Kto je majiteľom zariadenia?

Majiteľom zariadenia je lízingová spoločnosť. Ako zákazník si od nej zariadenie prenajímate formou operatívneho lízingu.

 

Za koľko si môžem odkúpiť zariadenie po skončení lízingovej zmluvy?

Každé zariadenie má určené výkupné percento, za aké je možné zariadenie po skončení lízingovej zmluvy odkúpiť. Toto percento sa pohybuje v rozmedzí 25% až 50% obstarávacej ceny a je určené pri podpise zmluvy.

 

 

WESTech pri poskytovaní Smart leasingu spolupracuje so spoločnosťou GRENKELEASING s. r. o., Sídlo: Karadžičova 10, 821 08 Bratislava IČO: 43878989,  a je výlučne oprávnený poskytovať súčinnosť len v rozsahu vybavovania  žiadostí klientov o poskytnutie leasingu, z čoho vyplýva že predávajúci je len v pozícií sprostredkovateľa a klient  je v prípade práv a povinností založených z poskytnutého leasingu povinný kontaktovať GRENKELEASING.