Mac vo firme sa oplatí

Bojujte o najlepšie talenty a ponúknite im nástroje, ktoré im pomôžu vykonávať prácu podľa ich predstáv. Okrem lepších obchodných výsledkov, dosiahnete aj lepšie zabezpečenie a zníženie nákladov.

MacBook Air

Vyššia produktivita a spokojnosť

Technológia nemení len spôsob práce, ale predovšetkým zvyšovanie jej produktivity. Zamestnanci sú tak v práci spokojnenší a angažovanejší, čo vedie k premene firemnej kultúry.

Umožnite zamestnancom rozhodnúť sa, akobyť produktívnejší a dajte im možnosť vybrať si také zariadenia, ktoré im pomôžu vykonávať prácu podľa ich predstáv.

Vyššia produktivita práce o
104
hodín ročne
dáta zo štúdie
Ikona recenze

Macy s M1 čipom sú proste lepšie vo všetkých mysliteľných ohľadoch. Dostávame oveľa lepší prenosný počítač, s vyšším výkonom, výrazne vyššou výdržou na betérii a v nižšej cenovej hladine.

IT riaditeľ, retail

Z môjho pohľadu sa Mac jednoduchšie nasadzuje do firemného prostredia, je jednoduchšie spravovať aplikácie a udržiavať jeho zabezpečenie

Správca koncových zariadení, zdravotníctvo

Vynikajúci pomer cena/výkon

Posuňte svoju firmu dopredu vďaka čipu Apple M1. Spojuje v sebe obrovský výpočtový a grafický výkon a disponuje vyspelým Neural Engine pre strojové učenie. Výsledkom je ohromujúci skok v produktivite vo všetkých obľúbených firemných aplikáciách pri nízkych počiatočných nákladoch.

Apple M1
MacBook Air
MacBook Air
Bezkonkurenčná rýchlosť
Bezkonkurenčná rýchlosť
Celodenná výdrž na batérii
Celodenná výdrž na batérii
Vyspelý operačný systém
Vyspelý operačný systém

MacBook Air M1 od 858 € alebo 53 € mesačne

Mám záujem
Vstavané zabezpečenie
Vstavané zabezpečenie

Všetky počítače Mac sú vybavené integrovanou ochranou systému proti škodlivému softwaru a vírusom. Technológia FileVault 2 a Gatekeeper naviac pomáhajú zabezpečiť firemné dáta a chrániť užívateľa pred malvérom a to bez nutnosti dodatočného softvéru.

Nižšie náklady na IT
Nižšie náklady na IT

Počítače Mac sú spoľahlivejšie a jednoduchšie. Ich nasadenie vo firme pomocou MDM riešenia uvoľní ruky IT oddeleniu a riešenie problémov stojí o 25% menej v porovnaní s inými platformami. Vďaka nižším nákladom na podporu koncových užívateľov tak s každým ďalším nasadeným zariadením ušetríte.